Новини от област Стара Загора и България

Ротари клуб Стара Загора - Берое избра нов президент и борд

Divident.€U Divident.€U

Лилия МихайловаНа тържествена вечер в зала "Христо Танев" на Парк-Хотел "Стара Загора" беше извършена смяна на огърлицата между бордовете на Ротари клуб Стара Загора - "Берое". Паст президентът на организацията Николай Шопов символично предаде чукчето на д-р Генка Пейчева - първата жена президент на Ротари клуб в Стара Загора.

Новият борд е в състав - вицепрезидент - Лилия Михайлова, секретар - Алексей Петров, касиер - Динко Господинов, церемониалмайстор - Петьо Петков, елект предизент - Красимир Червилов и паст президент Николай Шопов.

По време на благотворителната вечеря за обявения първи проект за Мандат 2020-2021 клубът събра 3500 лв. В събитието като представител на Старозагорската митрополия се включи с молебен за здраве отец Тодор Донев, членове на Ротари клуб Стара Загора, председателят на БТПП в Стара Загора Олег Стоилов.

Коментари към новината